Gelecekte Sen

"GELECEKTE SEN" KOÇ ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM AKADEMİSİ

Sevgili Aday Öğrencimiz,

Senin için, üniversiteye hazırlandığın bu süreçte, dersler, sınavlar, ödevler, dershane-okul-ev üçgeninde geçirdiğin saatlerden seni biraz uzaklaştıracak ve büyük resmi görmeni sağlayacak bir program hazırladık!

Meslek ve üniversite seçiminden önce kendi sınırlarını bilmenin, yetkinliklerinin farkına varmanın ve önce kendi hayatının lideri olmanın sana eşsiz kapılar açacağına inanıyoruz.

Bu yılın senin için zor bir yıl olduğunu biliyoruz. Hayallerine adım adım yaklaşırken, yaşadığın kararsızlığı, kaygıyı ve stresi azaltacak ve sana ışık tutacak programımıza davetlisin.

Programımızın adı, Gelecekte Sen: Koç Üniversitesi Gelişim Akademisi. Sen ve senin gibi geleceğine ışık tutmak isteyen, çıkacağı meslek yolcuğu öncesinde profesyonel bir danışmanlık arayan, kendine yeni ufuklar açmayı hedeflemiş ve en önemlisi önce kendi hayatının lideri olma fikrini benimsemiş öğrencileri kampüsümüzde beş gün boyunca ağırlıyoruz.

Derslere girdiğin, takım çalışmaları ile kendini zenginleştirdiğin, zaman yönetimi, iletişim kurma gibi becerileri edindiğin bu özel programda ayrıca Kariyer Gelişim Merkezimiz ile tanışarak sana özel yapılacak yetenek tespit değerlendirmesini öğreneceksin. Programda aynı zamanda mezunlarımız ile bir araya gelerek sohbet etme fırsatı elde edecek ve kendi başarı hikâyeni şekillendireceksin.

Program boyunca hepsi zamanında aynı yollardan geçmiş ve bu üniversitede eğitim görmekte olan öğrenci rehberleri eşliğinde yabancılık çekmeden üniversitenin bir parçası olacaksın.

 

“Gelecekte Sen: Koç Üniversitesi Gelişim Akademisi” ile seni beş günlüğüne üniversiteli olma deneyimini yaşamak için Rumelifeneri Kampüsümüze davet ediyoruz.